YAP-ın deputatlığa namizədləri – SİYAHI

YAP-ın deputatlığa namizədləri – SİYAHI
  • Siyasət, Araşdırma, Manşet

  • YAP-ın deputatlığa namizədlər siyahısı açıqlanıb.

    Asiya.az siyahını təqdim edir.
    Qeyd edək ki, siyahı Yeni Azərbaycan Partiyasının İdarə Heyətinin 27 dekabr 2019-cu il tarixli iclasında təsdiq edilib.

    1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi
    Talıbov Vasif Yusif oğlu
    2 saylı Şərur seçki dairəsi
    Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu
    4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi
    İbrahimov Eldar Rza oğlu
    5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi
    Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu
    6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi
    Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı
    7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi
    Quliyev Cəbi Hüseyn oğlu
    8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi
    Əliyarlı Kübra Məhəmməd qızı
    9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi
    Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu
    10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi
    Əliyev Anar Məmməd oğlu
    11 saylı Qaradağ seçki dairəsi
    Hüseynov Aydın Nəsir oğlu
    12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi
    Xasiyeva Səbinə Səməd qızı
    13 saylı Xəzər – Pirallahı seçki dairəsi
    Əliyev Rauf Asif oğlu
    14 saylı Xəzər seçki dairəsi
    Əhmədova Şəfəq Firudin qızı
    15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi
    Nağıyev Rauf Nəriman oğlu
    16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi
    Səfərov İlham İlyas oğlu
    17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi
    Allahverdiyev Elnur Marat oğlu
    18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi
    Rzayev Xudaqulu Əhəd oğlu
    19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi
    Məmmədov Hikmət Baba oğlu
    20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi
    Allahyarlı Nihad Vüqar oğlu
    21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi
    İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı
    22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi
    Hüseynov Sərraf Balaxan oğlu
    23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi
    Rəhimov Elnur Fidail oğlu
    24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi
    Mustafayev Elnur Elşad oğlu
    25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi
    Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı
    26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi
    Hacıyeva Afaq Şirzad qızı
    27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi
    Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu
    28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi
    Cabbarova Xatirə Qılman qızı
    29 saylı Səbail seçki dairəsi
    Hüseynova Aytən Arif qızı
    30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi
    Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı
    31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi
    Ağcayev Nizaməddin Fərhad oğlu
    32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi
    Həsənova Afət Əbil qızı
    33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi
    Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu
    34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi
    Zabelin Mixail Yuryeviç
    35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi
    Əliyev Turan Adil oğlu
    36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi
    Rzayev Kənan Əfqan oğlu
    37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi
    Kərimzadə Pərvin Orxan qızı
    38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
    Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu
    39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi
    Cəfərov Müşviq Cəfər oğlu
    40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
    Quliyev Musa İsa oğlu
    41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi
    Hüseynova Hicran Kamran qızı
    42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi
    Mirkişili Tahir Famil oğlu
    43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi
    Hacıyev Emin Məcid oğlu
    44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi
    Məmmədov Müşviq Fazil oğlu
    45 saylı Abşeron seçki dairəsi
    Əsədov Oqtay Sabir oğlu
    46 saylı Şirvan seçki dairəsi
    Quliyev Azər Əli oğlu
    47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi
    Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu
    48 saylı Yevlax seçki dairəsi
    Məmmədov İlham Kazım oğlu
    49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi
    Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu
    50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi
    Mikayılov Elman Elxan oğlu
    51 saylı Qusar seçki dairəsi
    Badamov Azər Camal oğlu
    52 saylı Quba seçki dairəsi
    Şeydayeva Aysel Balasultan qızı
    53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi
    Bayramlı Habil Laçın oğlu
    54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi
    Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu
    55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi
    Səlimov Eldəniz Adil oğlu
    56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi
    Mərdanov Kənan Zeynal oğlu
    57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi
    Qəribov Nizami İsməli oğlu
    58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi
    Ələskərov Saleh Adil oğlu
    59 saylı Salyan seçki dairəsi
    Hacıyev Rəşad Əzizağa oğlu
    60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi
    Axundov Etibar Əkrəm oğlu
    61 saylı Neftçala seçki dairəsi
    Sadıqova Gültəkin Zakir qızı
    62 saylı Saatlı seçki dairəsi
    Ələkbərli Əziz Yusif oğlu
    63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi
    Cəfərov Kamal Xaqani oğlu
    64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi
    Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu
    65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi
    Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu
    66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi
    Şahbazova Səyalə Əhmədağa qızı
    67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi
    Həsənov Malik Əvəz oğlu
    68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi
    Nəsirov Elman Xudam oğlu
    69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi
    Sadıqov Etibar Sadıq oğlu
    70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi
    Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu
    71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi
    İsgəndərov Anar Camal oğlu
    72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi
    Əliyev Sərvər Məlikməmməd oğlu
    73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi
    Bağırov Güloğlan Baloğlan oğlu
    74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi
    Rəcəbli Hadı Musa oğlu
    75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi
    Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu
    76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi
    Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu
    77 saylı Astara seçki dairəsi
    Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu
    78 saylı Lerik seçki dairəsi
    Məmmədov İqbal Nəriman oğlu
    79 saylı İmişli seçki dairəsi
    Əzimov Nazim Abdulrəhim oğlu
    80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi
    Muradov Rüfət Ehtiram oğlu
    81 saylı Beyləqan seçki dairəsi
    İsmayılov Şahin Əmir oğlu
    82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi
    Rzayev Tahir Musa oğlu
    83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi
    Rəhimov Rəşad Akif oğlu
    84 saylı Füzuli seçki dairəsi
    Məmmədova Svetlana Gəray qızı
    85 saylı Şamaxı seçki dairəsi
    Lazımov Arif Hacımurad oğlu
    86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi
    Muradov Zaur Fazil oğlu
    87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi
    Hüseynov Əli Abbas oğlu
    88 saylı Göyçay seçki dairəsi
    Hacıyeva Ləman Amil qızı
    89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi
    Şükürov Rəşad Əlibala oğlu
    90 saylı Ağdaş seçki dairəsi
    Osmanov Cavid Həmid oğlu
    91 saylı Ucar seçki dairəsi
    Həsən Ramil Sahib oğlu
    92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi
    Əhmədov Urfan Nizaməddin oğlu
    93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi
    Yıldırım Fatma Vidadi qızı
    94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi
    Məmmədov Qnyaz Vəli oğlu
    95 saylı Tərtər seçki dairəsi
    Əsədov Eldar Garay oğlu
    96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi
    Məmmədov Anar İlyas oğlu
    97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi
    Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu
    98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi
    Qafarova Sahibə Əli qızı
    99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi
    Həsənov Nurlan İrfan oğlu
    100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi
    Bayramov Kamran Fərhad oğlu
    101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi
    Mirbəşiroğlu Elşad Mirbəşir oğlu
    102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi
    Səfərov Nizami Abdulla oğlu
    103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi
    Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı
    104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi
    Məhərrəmova Elnarə Səməndər qızı
    105 saylı Tovuz seçki dairəsi
    Hüseynova Məhəbbət Müsəllim qızı
    106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi
    Tağıyev Niyazi Yusif oğlu
    107 saylı Qazax seçki dairəsi
    Seyidov Səməd İsmayıl oğlu
    108 saylı Ağstafa seçki dairəsi
    Cəfərov Nizami Qulu oğlu
    109 saylı Balakən seçki dairəsi
    Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu
    110 saylı Zaqatala seçki dairəsi
    Bayramov Bəhruz Qurban oğlu
    111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi
    Əliyeva Kamilə Əliağa qızı
    112 saylı Qax seçki dairəsi
    Əfəndi Mahir Qalib oğlu
    113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi
    İskəndərov Vüqar Yapon oğlu
    114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi
    İsmayılova Südabər Şöyüb qızı
    115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi
    Həsənov Rahim Rafiq oğlu
    116 saylı Qəbələ seçki dairəsi
    Əliyev Samir Ramiq oğlu
    117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi
    Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı
    118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi
    Muradov Farid Mustafa oğlu
    119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi
    Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu
    120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi
    Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu
    121 saylı Laçın seçki dairəsi
    Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu
    123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi
    Məmmədov Aqil Sadiq oğlu
    124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi
    Məmmədov Elman Camal oğlu
    125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi
    İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu
    PAYLAŞ:

    Oxşar xəbərlər