Nəticələrlə bağlı şikayət edilən seçki dairələrinin TAM SİYAHISI

Nəticələrlə bağlı şikayət edilən seçki dairələrinin TAM SİYAHISI
  • Siyasət, Araşdırma, Manşet

  • Mərkəzi Seçki Komissiyasının (MSK) bu gün keçiriləcək iclasında fevralın 9-da keçirilmiş Milli Məclisə seçkilərin nəticələri ilə bağlı müraciətlərə baxılacaq.

    Asiya.az baku.ws-ə istinadən xəbər verir ki, 40 seçki dairəsi üzrə nəticələrdən şikayət edilib və MSK müraciətlərə baxılması üçün Dairə Seçki Komissiyalarına göndərib.

    Bunlar aşağıdakılardır:

    9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi: Lider namizəd Kəmaləddin Qafarov

    10 saylı Binəqədi: Lider namizəd Madər Musayev

    11 saylı Qaradağ seçki dairəsi: Lider namizəd Aydın Hüseynov

    12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi: Lider namizəd Xasayeva Səbinə

    14 saylı Xəzər: Lider namizəd Soltan Məmmədov

    15 saylı Yasamal seçki dairəsi: Lider namizəd Ülvi Quliyev

    16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi: Lider namizəd Erkin Qədirli

    18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi: Lider namizəd Rasim Musabəyov

    23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi: Lider namizəd Ziyad Səmədzadə

    28 saylı Sabunçu: Lider namizəd Eldar Quliyev

    29 saylı Səbail seçki dairəsi: Lider namizəd Nigar Arpadari

    31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi: Lider namizəd Etibar Əliyev

    41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi: Lider namizəd Hicran Hüseynova

    42 saylı Sumqayıt seçki dairəsi: Lider namizəd Tahir Mirkişili

    45 saylı Abşeron: Lider namizəd Oqtay Əsədov

    47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi: Lider namizəd Aydın Mirzəzadə

    54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi: Lider namizəd Qurbanov Sadiq

    56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi: Lider namizəd Mikayılova Sevil

    57 saylı Kürdəmir: Lider namizəd Əminə Ağazadə

    60 saylı Salyan-Neftçala: Lider namizəd Fəzail Ağamalı

    63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi: Lider namizəd Cəfərov Kamal

    67 saylı Cəlilabad şəhər: Lider namizəd Malik Həsənov

    72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi: Lider namizəd Musa Qasımlı

    73 saylı Lənkəran şəhər: Lider namizəd Rüfət Quliyev

    77 saylı Astara seçki dairəsi: Lider namizəd Rəşad Mahmudov

    78 saylı Lerik seçki dairəsi: Lider namizəd İqbal Məmmədov

    79 saylı İmişli seçki dairəsi: Lider namizəd Razi Nurullayev

    81 saylı Beyləqan: Lider namizəd Şahin İsmayılov

    82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi: Lider namizəd Tahir Rzayev

    91 saylı Ucar seçki dairəsi: Lider namizəd Ramil Həsən

    92 saylı Zərdab-Ucar: Lider namizəd Əliyeva Jalə

    94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi: Lider namizəd Zahid Oruc

    95 saylı Tərtər: Lider namizəd Sahib Alıyev

    106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi: Lider namizəd Ülviyyə Ağayeva

    109 saylı Balakən: Lider namizəd Nəsib Məhəməliyev

    110 saylı Zaqatala: Lider namizəd Elşən Musayev

    112 saylı Qax seçki dairəsi: Lider namizəd Azər Kərimli

    124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd: Lider namizəd Elman Məmmədov

    125 saylı Zəngilan-Qubadlı: Lider namizəd İmamverdi İsmayılov

    Qeyd edək ki, iclas bu gün 16:00-da keçiriləcək.

    Xatırladaq ki, bundan öncə Çingiz Qənizadə, Hüseynbala Mirələmov, Rauf Arifoğlu və Hadi Rəcəblinin lider namizəd olduğu seçki dairələrinin nəticələri ləğv olunub.
    PAYLAŞ:

    Oxşar xəbərlər